Koncert

Charytatywny Koncert Kolęd w Siołkowej – Zbieramy Środki na Pomoc Jasiowi

Gminny Ośrodek Kultury w Grybowie – Filia w Siołkowej serdecznie zaprasza mieszkańców i gości na wyjątkowy charytatywny koncert kolęd. Wydarzenie odbędzie się 27 stycznia (sobota) o godzinie 14:00 w Domu Kultury w Siołkowej.

Podczas koncertu będziemy mieli okazję cieszyć się wspaniałymi kolędami, którą zaprezentuje Orkiestra Dęta z Siołkowej oraz utalentowani soliści. Kolędy w wykonaniu tych artystów dostarczą niezapomnianych emocji i wprowadzą wszystkich w magiczną atmosferę Świąt.

Niech nasze spotkanie stanie się również wyrazem solidarności i wspólnoty. Zebrane środki z tego wydarzenia zostaną przekazane na pomoc Jasiowi, który zmaga się z chorobą. To doskonała okazja, aby wspólnie wesprzeć Jasia i jego rodzinę w trudnym czasie.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w koncercie oraz do wsparcia tej szlachetnej inicjatywy. Niech nasza społeczność pokaże, jak wielkim sercem potrafi bić, gdy jest razem!

Miejsce: Dom Kultury w Siołkowej

Data: 27 stycznia (sobota)

Godzina: 14:00

Z góry dziękujemy za Waszą obecność i życzliwość. Razem możemy uczynić wiele!

Programista z zamiłowaniem do technologii i społeczeństwa. Moja praca koncentruje się na tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, a moje zainteresowania obejmują wpływ technologii na życie społeczne.